Hazır Beton Tesisimiz

Hazır Beton tesisimiz, yüksek teknoloji ile donanımlı santraliyle Mayıs/2005 tarihinde faaliyete geçirilmiştir.

20 dönüm arazi üzerine, dünya standartlarına uygun olarak kurulan santralimiz, saatte 120 m3, yılda 360.000 m3 beton üretme kapasitesine sahiptir. Antalya Merkez olmak üzere Serik, Kadriye, Belek, Boğazak, Kundu ve civar bölgelerine hizmet verilmektedir.

Erdoğanlar Beton, dünya standartlarında üretim kalitesi ve profesyonel ağıyla kısa sürede ismini duyurup hazır beton sektöründe de bölgesinde lider konuma gelmiş ve bununla birlikte artan talebi daha rahat karşılamak amacıyla gün geçtikçe makine parkını genişletmektedir.

Üretimde kalitenin ayrılmaz parçalarından biri olan “Laboratuvar Ölçme Değerlendirme Yönetimi” ne de büyük önem veren firmamız, üretimini her aşamada denetleyerek beton kalitesinin daima en iyi seviyede tutulması sağlamaktadır.

Diğer taraftan, “çevre” konusunda son derece duyarlı olan şirketimiz, tesislerinde kullandığı modern filtreler, arıtma sistemleri ve büyük bir titizlikle periyodik olarak yapılan “Emisyon ve Hava Kalitesi Ölçümü Testleri” ile sektördeki ciddiyetini bir kez daha kanıtlamaktadır.

2011 Yılı Mart döneminde Konya İlinin Beyşehir ilçesinde Hazır Beton tesisimiz faaliyete geçecektir.