Hizmetlerimiz

YERİNDE SERVİS

Yerinde servis hizmetimiz ile 4×4,iş makinası ve forklift lastiklerini tam donanımlı araçlarımız sayesinde KONYA’ da müşterilerimizin bulunduğu yerde lastik değişimi yapmaktayız. Bu hizmet sayesinde iş yeri, otopark, şantiye ve fabrikalarda zaman kaybı olmaksızın müşterinin araç lastiklerini firmamıza getirmek yerine bulunduğu yerde yeni lastik değişimi ve lastik tamiri yapabilmekteyiz. Özellikle, forklift lastiklerinin değişimini araçlarımızda bulunan press makinaları sayesinde 30 inç janta kadar değişim yapabilmekteyiz.

Firmamızda, kamyon ve iş makinası lastik sökme-takma makinası, hizmet araçlarımızda da mevcuttur. Bu sayede şantiyelerdeki kamyon, greyder, kepçe ve bobcat lastiklerini, tarlada çalışmakta olan traktör ve tarım makinalarının lastik değişimlerini yapabilmekteyiz. Bu hizmetten yararlanmak için 08:00 ile 19:00 saatleri arasında firma yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yol Yardım Servisi

- Kaza veya arıza durumunda, aracınız hareket edemez halde ise Firmamızın Yol Yardımı tarafından en yakın servise aracınız çekilir.

- Yakıt bitmesi durumunda, aracınız firmamız Yol Yardımı tarafından, en yakın benzin istasyonuna çekilir.

- Aracınızın lastiğinin patlaması ve/veya araçta stepne bulunmaması durumunda aracınız lastik değişim hizmeti firmamız Yol Yardımı tarafından sağlanır.

Ön Düzen- ROT – Balans ve FAR Ayarı:

Firmamızda son teknoloji ürünlerinden, bilgisayarlı Rot Ayar Makinası ile hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde balans makinası ile araç lastiklerinizin balansını da yapıyoruz.