Biz Kimiz?

Erdoğanlar A.Ş. ‘nin temelleri, 1960’lı yıllarda Antalya’nın İbradı ilçesinde bakkaliye dükkanı ile atılmıştır.

1970 yılından itibaren aile, Konya’ nın Beyşehir ilçesinde ticari faaliyetlerini sürdürmüş 1990 yılında ise Erdoğanlar Ltd. Şti. olarak hem Konya hem de Antalya bölgesinde ticari hayatına devam etmiştir.2019 yılında grubumuzun büyümesiyle birlikte Anonim Şirket ünvanına geçen şirketimiz geleceğe daha büyük bir pencereden bakmaktadır.

0
Tesisler ve şubeler
0
Çalışan sayısı
0
Özmal Araç filosu
0
Özmal taşınmazlar

Vizyon

Erdoğanlar A.Ş. olarak çalıştığımız tüm sektörlerde oyun kurucu olmak ve tüm paydaşlarımızla dengeli , uyum içinde, saygılı bir iş ortamı yaratmak.

Misyon

Yeni ve geleneksel iş yapış tarzımızla saygın ve karşılıklı güven içinde , sağlam duruş sergileyen , iş yaptığımız tüm sektörlerde örnek şirket olmak.

Değerler

Çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı aynı amaç ve değerler ile bir arada tutmak , sadakati ve güveni ana ilke edinmek , tüm paydaşlarımıza sınırsız güven veren bir yapı oluşturmak.

Ödüllerimiz

Alt açıklama yazılacak.

Bizimle Güncel Olun

1970 yılından itibaren aile, Konya’ nın Beyşehir ilçesinde ticari faaliyetlerini sürdürmüş 1990 yılında ise Erdoğanlar Ltd. Şti. olarak hem Konya hem de Antalya bölgesinde ticari hayatına devam etmiştir.

Faaliyet Alanları