Faaliyet Alanlarımız

Binek ve Ağır Vasıta Lastikleri

1990 yılında Koç Grubuna ait Fulda Lastik Bayiliği ile farklı bir kulvarda da ismini duyurmuştur.

Read More

Çimento

Şeref Erdoğan, Kazım Erdoğan, Kemal Erdoğan ve Hadi Erdoğan tarafından kurulan şirket Antalya’da “Konya Çimento Torbalı ve Hazır Beton Akdeniz Distribütörlüğü” ile kısa sürede ismini sektörün üst sıralarına taşımıştır.

Read More

Toptan Akaryakıt

2005 yılında toptan, 2009 yılına gelindiğinde Petrol Ofisi A. Ş.’nin istasyonlu akaryakıt bayiliğini alarak Antalya/Güllük’te faaliyetine başlamıştır.

Read More

Demir

Türkiye’deki tüm demir fabrikalarından demir ticaretimiz bulunup yine Türkiye genelindeki şantiyelere demir tedariği sağlamaktayız

Read More

Kiremit ve Tuğla

Kılıçoğlu ile olan 40 yılı aşkın ticaretimiz son 20 yıldır İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Distribütörü olarak devam etmektedir Konya, Isparta,Burdur,Antalya ve Uşak il ve ilçelerinde yıllık 4-5 milyon adet arasında kiremit talebini karşılamaktayız.

Read More

Plywood, OSB ve Membran

Şeref Erdoğan, Kazım Erdoğan, SyPly marka Rus menşeili ürünün Türkiye Distribütörüyüz. Hem İzmir,Antalya,Mersin,Samsun ve Trabzon Limanlarından hem de Ankara ve Konya depolarımızdan dağıtım yapmaktayız. Yerli Plywood markası olan COCHA’NIN Akdeniz ve Eğe Bölge Distribütörüyüz

Read More

Nakliye

130 araçlık nakliye filomuzla inşaat Malzemeleri, Otomotiv lastikleri ve Akaryakıt Nakliyesine hizmet vermekteyiz.

Read More

Agrega Tesisi

2015 Yılı itibari ile bünyemize Konya-Beyşehir Bölgesindeki agrega ihtiyacını karşılamak amacıyla taş ocağını açtık

Read More

Yörük Ali Otel ve Restoran

2022 yılında memleketimiz ibradı ya vefa borcumuz olan konaklama ve restoran yatırımı yaptık doğa tarih ve huzurlu tatil imkanı yaratıp istihdam sağladık.

Read More

Bizimle Güncel Olun

1970 yılından itibaren aile, Konya’ nın Beyşehir ilçesinde ticari faaliyetlerini sürdürmüş 1990 yılında ise Erdoğanlar Ltd. Şti. olarak hem Konya hem de Antalya bölgesinde ticari hayatına devam etmiştir.

Faaliyet Alanları